Služby

Ak ste pri konkurencii počuli „nie, nedá sa“, tak u nás to rozhodne počuť nebudete! Ponúkame vám služby, ktoré vám inde neponúknu.

Rezanie na mieru a úprava rozmerov

Nechcete platiť za montáž, keď ju zvládnete svojpomocne, no pomohlo by vám mať obklad už narezaný? My vám dodáme tovar narezaný na vami požadované rozmery a montáž zvládnete hravo.

Doprava

Tovar neposielame kuriérmi a prepravcami. Rozvážame po celom území Slovenskej Republiky (a okolitých štátoch). O rozvoz sa starajú naši vždy usmievaví a hlavne skúsení vodiči.
 
Dochvíľnosť a bezpečnosť vášho tovaru, tieto hodnoty sú u nich na prvom mieste.

Montáž

Zverte montáž do našich rúk a ušetrite si čas pre seba a svoju rodinu. Naše montážne skupiny majú už bohaté skúsenosti a na ich odbornosť sa môžete spoľahnúť.
 
Naša práca je pedantne spracovaná a vyladená až do posledného detailu. Montáže realizujeme po celej Slovenskej Republike (a okolitých štátoch).

Všetko skladom

Všetky typy produktov a príslušenstvo k montáži sa snažíme mať vždy skladom v dostatočnom množstve. Vyrábame pre Vás na dennej báze, aby ste nemuseli mesiace na vysnívaný obklad čakať.
 
Máme najrozmanitejšiu škálu farebných variácií a typov na trhu. Každý z vás si príde na svoje!

Zasielanie vzoriek

Veľkou výhodou je u nás možnosť nechať si zaslať vzorkovú ponuku všetkých typov produktov či odtieňov. Máte tak možnosť porovnať kvalitu a vzhľad produktov.
 
Ľahko si tak vyberiete a zvážite, ktorá z variant je pre vás najvhodnejšia. Pri objednávke si tak budete istí, čo presne potrebujete.

Priestor pred vizualizáciou

Priestor po vizualizácií

Vizualizácie

Ak si neviete predstaviť svoj priestor obložený lamelami a váhate kam lamely dať, vieme vám pomôcť aj v tomto smere.
 
Spracujeme vám foto-realistickú vizualizáciu a na základe nej sa ľahšie rozhodnete. Navyše, určite budete s výsledným efektom spokojní.

Poradenstvo

Každý náš zákazník si zaslúži odbornú a spoľahlivú radu už rokmi skúsenými odborníkmi.

Naši zamestnanci vám neporadia len pri výbere typu a farby, ale nájdu pre vás aj najlepšie možné riešenie pre váš priestor a vaše potreby. Navyše vám vždy zaželajú pekný deň

SHOWROOM

Vieme, že vidieť "naživo" a "na vlastné oči" je oveľa lepšie!
Po novom máte možnosť nás navštíviť v našich nových priestoroch na Mostárenskej ulici 9 v Brezne.

KANCELÁRIA

Miesto, kde vždy radi a s úsmevom vybavíme každú jednu Vašu požiadavku a objednávku.